Banu Avar’ın hedefinde Tarkan var

Megastar Tarkan, Trendyol ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde yürütülen Yarının Köyleri projesi için Adana’ya gelip projenin ilk aşamasında belirlenen 3 pilot köyden biri olan Adana’nın Kürkçüler Köyü’ndeki dijital merkezin açılışını tanıttı.

Ekim 2022’den bu yana devam eden projenin lansman filminde de rol alan Tarkan, “Yarının Köyleri’nin bir hayalden gerçeğe dönüşmesine bizzat tanık olmak ve aradan geçen zamanda yaratılan pozitif etkiyi görmek çok güzel. Dijital köprülerin kırsal kalkınma adına önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Gazeteci yazar Banu Avar ise sosyal medya paylaşımı ile Tarkanı ve projeyi sert dille eleştirdi. Banu Avar, “Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından biri ikna ediliyor, ön planda o var sonra çok umurlarındaymış gibi Yarının Köyleri adı altında bir proje devreye sokuluyor. Önce tüm Afrikanın canını çıkardılar. Şimdi sıra Türkiyede!

Ey Adanalı kardeşlerim UNDP dünya halklarının düşmanıdır. Bu örgüt küresel elitlerin öncü örgütlerinden biridir. Zemberek adlı kitabımda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Zehiri bala bulayanlara geçit vermeyin!” şeklinde tepkisini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x